Prodejní automaty K-V UNION, s.r.o.
Prodejní automaty na teplé a chlazené nápoje, na bagety, cukrovinky a hotová jídla.
Prodejní automaty K-V UNION, s.r.o.

Rychlý kontakt:

Tel: 244 401 801
Mob: 605 273 374
E-mail: info@kvunion.cz

Naši partneři:

NESCAFÉ nápojové systémy

O nás

Společnost K-V Union s.r.o. zaujímá jedno z předních míst v poskytování komplexního servisu a služeb v oblasti prodejních automatů. Pro představu rozsahu našich služeb a servisu uvádíme několik míst v ČR, kde již naše společnost působí, jsou to například areály firem Coca-Cola, Národní divadlo, stanice Metra, zdravotnická zařízení, školy atd.

Těžištěm našeho podnikání je vlastní rozmísťování, provozování nebo pronájem prodejních automatů především od dvou největších výrobců - firem Necta a Fas na teplé nápoje, chlazené nápoje (PET 0,5 l) a balené potraviny (bagety, cukrovinky, slané pečivo, apod.). Zaručujeme kompletní každodenní servis (doplňování čerstvého zboží, kontrola funkčnosti,..). Čistota a dodržování přísných hygienických předpisů je naší samozřejmostí.

Díky úzké spolupráci s renomovanými světovými výrobci je zaručena nejen špičková kvalita používaných surovin, ale i jejich příznivé cenové relace. Nabízíme velký výběr kvalitních náplní do automatů značek Nestlé, Eurogran. Výběr nápojů jsme rozšířili o různé novinky, jako jsou např. ochucené kávy, cappuccina, čokolády a čaje.

Naše automaty slouží jak pro nakupující veřejnost, tak i pro zaměstnance firem a jsou tak vhodným doplněním pro zajištění pitného režimu a stravování zaměstnanců. Výhodou prodejních automatů je především nepřetržitý provoz, možnost výběru ze široké nabídky denně čerstvého zboží (káva, čaj právě uvařený, bagety, obložené housky, malé lahůdky k jídlu), ale i nezanedbatelná úspora času a elektrické energie.

V případě Vašeho zájmu, náš tým rád připraví speciální nabídku přímo pro Vás.

Konkrétní zákazník, konkrétní nabídka!